TERE TULEMAST CNI LEHEKÜLJEL
KAMPAANIA
RAHVUSLIKU SÕLTUMATUSE

Oli, on ja jääb heaks pooldab töötajate Malta,
vastupidi kuulumine Euroopa Liitu Malta

 

ME TÕOTAN TASUTA MALTA PÄRIT ORJUSEST, KOLONIALISMI JA DIKTAATORLIK EBASEADUSLIKU EUROOPA LIIDU ÕIGUSRIIGIMISSIOONI

 

Me võime kaaluda iga põlvkond eraldiseisva rahvas, kellel on õigus, tahtel oma häälteenamusega siduda end, kuid ükski õigus siduda järgneva põlvkonna, rohkem kui elanike teises riigis

Thomas Jefferson

 

Vaata, kuidas see on tõsi, et me võimalik jäta Euroopa Liitu

See on Euroopa Parlamendi video

Euroopa Parlamendi video

 

Google tõlge

Pidulikku Deklaratsiooni

Pidulikku Deklaratsiooni, mille Kampaania Rahvusliku Sõltumatuse CNI

 

Eelõhtul 25. aastapäeva Malta omandamise täielikku vabadust 31. märtsil 1979 ja 1 kuu enne annekteerimist Malta Euroopa Liiduga 1. mail 2004, Meie, kampaania Rahvusliku Sõltumatuse (CNI) in Malta Vabariigi, teevad selle pidulik ja ametlik avaldus meie kaaskodanikud, Malta ja Gozo ja rahvaste Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ja kõikide riikide kõikjal.

Malta Vabariigi ametlik annekteerimist Euroopa Liit 1. mail 2004 tähendab kaotus meie rahva vabaduse, sõltumatuse, suveräänsuse ja neutraalsuse ja puudub korralik, kehtiv, populaarne demokraatlik nõusolek.

Malta peab olema on taas vaba. Ükskõik kulud, üldse ohvreid, Meie, kampaania Rahvusliku Sõltumatuse, pandi end säästa jõupingutusi taastada täieliku vabaduse eest meie kodumaa.

 

Lase neid faktid teada olema kõigile.

 

a) Euroopa Liidu annekteerimist Malta Vabariigi ametlikult toimub 1. mail 2004 alusel Euroopa Liidu - Malta ühinemislepingut, mis allkirjastati Ateenas 16. aprillil 2003.

 

b) Malta Vabariigis, mis koosneb ainult maa keskel Vahemeres ja mille rahvaarv on ainult 400.000, tunnistades ka kõige esimene artikkel oma põhiseaduse olema neutraalne riik aktiivselt rahu, julgeoleku ja sotsiaalse progressi kõigi rahvaste järgides poliitika liittoutumattomuus ja keeldus osaleda kõik sõjaline liit, kannatab Euroopa Liidu ühinemislepingu, 2003, tuleb järgida kõiki poliitika, seadused, direktiivid ja otsused, mis tulenevad Euroopa Liidu institutsioonide ning järgima kõik aluslepingutes sõlmitud Euroopa Liidu ja seega kaotab oma vabaduse, sõltumatuse, suveräänsuse ja neutraalse staatuse.

c) Rahvahääletus Malta kuulumine Euroopa Liitu toimus 8. märtsil 2003 enam kui 53% abikõlblikest valijatest ei hääletanud liikmeks.

 

d) aastal referendum, isikute kes ei olnud seaduslik õigus hääletada vastavalt Malta valimisseadused, lubati hääletada.

 

e) Malta inimeste nõusolekut, et Euroopa Liidu liikmelisus on tehtud ja ei ole alust hangitud, ning inimesed Malta olema õigus nõuda mitte olla seotud Malta - Euroopa Liidu ühinemislepingu 2003.

 

See on põhiprintsiip õigus, et kui üks nõusolek on saadud, reetmine, valed, valed lubadused ulatudes pettuse, moraalse vägivalla ja ähvarduste, 1 nõusolekuta on tehtud ja kellelgi pole õigust nõuda mitte olla seotud antud nõusolek.

  
Me hoida ja säilitada kõige karmimalt, et Malta inimeste nõusolekut Euroopa Liidu liikmeks esitatud rahvahääletuse 8. märts 2003, ja General toimunud 12. aprillil 2003 oli tehtud, sest see saadi reetmine, peitub , vale lubadusi moodustades pettuse, moraalse vägivalla ja ähvarduste, mis lähtub nii sisemiselt kui ka väliselt.

 

g) Inuendos on sageli näha, et Malta oleks boikoteerinud ja isoleeritud poliitiliselt ja majanduslikult ja tekiks katastroof ja lõpmatuseni pimeduses ja hammaste kiristamine, kui Malta ei olnud ühineda Euroopa Liiduga.

 
h) Euroopa Liidu Komisjoni laienemisvolinik isegi ähvardas, et Euroopa Liit oleks näha, et opositsioonipartei kaotaks Referendum ning sellele järgnenud üldvalimised.


i) Euroopa Liit võttis ülemäära aktiivselt osa Euroopa Liidu liikmeks kampaania massiivse rahastamise ja lugematu Liidu isiksused, sealhulgas president Euroopa Komisjoni president Euroopa Parlamendi ja Euroopa Komisjoni volinike arvu külastades Malta ja cajoling rahvast hääletama Euroopa Liidu liikmeks.

 

j) Euroopa Liidu delegatsiooni Malta võttis enneolematu samm osalevad aktiivselt rahvahääletuse kampaania mailing et igas majapidamises on Malta ja Gozo propaganda kirjanduse kasuks Euroopa Liidu liikmeks.

  
k) oli tohutu ebaseaduslike välisriikide sekkumist rahvahääletuse Kergejõustik oma kampaaniate jultunud rikkumist välise sekkumiseta seaduse (peatükk 300 of Malta seadustekogu), kusjuures loomade arv välisriikide ja valitsusjuhtide ja ministrite maksavad külastuste Malta ja avalikke avaldusi, et mõjutada inimesi kasuks kuulumine Euroopa Liitu.


l) hiigelsuuri summasid riigi raha kohalike standardid häbitult eraldatud pro ELi liikmeks kampaania ja ebapiisavad summad on ette et contra liikmelisuse poole.

 

m) Olenemata õigusnormide kohustades tasakaalu vastandlikest seisukohtadest küsimustes avalike huvide, riigi raadio ja televisiooni eraldatud saateaega ja ringhäälingu rajatised pikka aega enne Euroopa Liidu referendum, valitsuse ja pro liikmelisuse poole kaugelt ületava mis eraldati opositsiooni ja contra liikmelisuse poole.

 

n) Malta ei inimesed üldiselt olid ära tundmine sisu ühinemislepingu nii enne referendumit ja seejärel üldvalimised. Asutamislepingus ei avaldatud malta keeles kas Malta valitsuse või Euroopa Liidus.Ingliskeelses versioonis Euroopa Liidu ühinemislepingu avaldati alles Poola internetis veidi aega enne rahvahääletuse Malta 8. märtsil 2003. Kõik need, kes ei ole ühendatud Internetti või kes ei ole kursis inglise keel ei suutnud pääseda ühinemislepingu.Märkimisväärse pikkuse lepingu teksti ja selle lühikese aja jooksul oli see kättesaadav Internetis enne rahvahääletuse päeva, tehakse see inimlikult võimatu neile, kes on kursis inglise keelt ja olid ühendatud Internetti, läbi minna ja hinnata mõju alusel.

 

o) nõusolekul malta inimesed ühinemislepingu polnud mitte ainult riknenud , kuid see oli ka ei osteta nõuetekohase, kehtiv, demokraatlik, populaarne vahend.

p) Silmas pidades puudub kehtiv nõusolek malta inimesed, hoiame ja jätkab osaliselt säilitada karmimalt, et Vabariigi Valitsus Malta volituse allkirjastada Euroopa Liidu ühinemislepingu 16. aprillil 2003 oli õiguslikult defektne, ning et järelikult tuleb pidada õigustühiseks.

q) Lisaks hoiame ja jätkuvalt säilitada tugevaim mõisteid Malta - Euroopa Liidu ühinemislepingu rikub juurdunud põhiseaduse sätteid Vabariigi, Malta ja järelikult on selle ratifitseerinud Malta parlament 14. juulil 2003 tuleb pidada õiguslikult põhiseadusega vastuolus olevaks ja kehtetuks.

 

Lisaks lase neid fakte tuleb teada kõigile.

 

i) juurdunud põhiseaduse sätteid Vabariigi Malta kes deklareerivad, et Malta keeldub osalemast mis tahes sõjaline liit ning et ükski rajatiste Malta lubatakse kasutada sellisel viisil või määral, mis ulatub kohalolek Maltal kontsentratsioon välisjõud, ja et ükski välismaa sõjaväelased, välja arvatud need, kes tegelevad kodanikuühiskonna tegevust, on lubatud Malta territooriumil, ning et laevatehased Malta eitada, et sõjalaevad 2 suurriigid, rikuti.

 

ii) relvajõudude Malta on pühendunud osalema nii rahupartnerlusprogrammi kui ka Euroopa Liidu kiirreageerimisjõud osana Itaalia väekontingenti, rikkudes põhiseaduse takistuseks eespool nimetatud.

 

iii) Lugematu korda, ka sõja ajal, sõjalaevad Euroopa Liidu liikmesriikide kui ka Ameerika Ühendriigid on lubatud sadamates Malta samaaegselt või erinevatel aegadel, rikkudes skandaalselt põhiseaduse staatus neutraalsuse Malta.

 

Sõjalaevad Ameerika Ühendriigid on läbinud remondi tööde Malta dockyards vaatamata otsese põhiseadusliku keelu ja dokk töötajatele ähvardab töökoha kaotus, kui nad keeldusid teha remonti.

 

iv) veelgi suuremate rikkumise juurdunud põhiseaduse sätted on toime pannud Malta - Euroopa Liidu ühinemislepingu, mille kohaselt kõik Euroopa Liidu seadused, määrused, direktiivid ja otsused, samuti põhiseaduse, mis on koostatud, tühistab põhiseaduse ja Malta seadustekogu on jultunud rikkumist juurdunud põhiseaduse sätted, mis kehtestavad põhiseaduse Malta Riigikohtu seaduse ja Malta parlamendi Riigikohtu seadusandlik organ Malta.
 

v) ratifitseerimise Malta - Euroopa Liidu ühinemislepingu mis toimus lihthäälteenamusega liikmete Parlamendi Malta, ei saa ülimuslikud põhiseaduse nõuet samaaegse positiivse hääle kaks kolmandikku liikmete Parlamendi Malta et muuta juurdunud põhiseaduse sätteid Vabariigi, Malta ja hääletavate General Valimised või Rahvahääletust ei ole karistus põhiseaduse muutmist Malta.

 

Olgu teada, et kõik, mis sätete Malta - Euroopa Liidu ühinemislepingu vastuolus olevad järgmised deklaratsioonid, resolutsioonid, lepingute, kokkulepete ja konventsioonide Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni.

 

1. Malta kuulumine Euroopa Liitu tähendab kaotus alaline suveräänsuse rahvas Malta üle märkimisväärsel hulgal loodusvarasid ja ressursse, Malta, mis vastavalt ÜRO Peaassamblee 14. detsembri 1962 Alaline Suveräänsus loodusvarade üle tuleb teostadahuvi riigi arengu ja heaolu rahvale Malta.

 

2.Häireid, coersion ja ohud, mida Euroopa Liit on inimesed Malta hääletama kuulumine Euroopa Liitu on vastuolus rahvusvahelise pakti kodaniku-ja poliitiliste õiguste rahvusvahelise pakti ning majanduslike, sotsiaalsete ja kultuuriliste õiguste mõlemad vastu võetud ÜRO Peaassamblee 16. detsembril 1966.

 

3.Piiranguid ja piirangud kehtestatud Malta Euroopa Liidu tõsiselt piirata Malta õigusi reguleerida välisriigi tegevust Malta kohtualluvuse ja vabalt valida, majanduslikke ja sotsiaalseid süsteeme vastavalt riiklikele prioriteetidele, mis rikuvad harta Majandus õigused ja kohustused riikide poolt vastu võetud ÜRO Peaassamblee 12. detsembril 1974.

 

4. Lisaks liikmeks Leping Malta Euroopa Liiduga piiraks turvalisuse rahva Malta kahjustades olekut neutraalsusele ning kahjustab heaolu rahva Malta, jättes valitsuse Maltal ei vahendeid, et kaitsta ja suurendada tööhõive Malta.

 

Võttes arvesse kõiki eespool nimetatud asjaolusid ja põhjusi, Meie, Kampaania Rahvusliku Sõltumatuse CNI, pühalikult:

 

Et rahvas Malta on õigus püüelda lahtiütlemine Malta - EL ühinemislepingu ja


Et rahvas Malta on õigus taastada täieliku vabaduse, sõltumatuse ja riikliku suveräänsuse ja
  
Et rahvas Malta on õigus taotleda uuesti poliitikat aktiivne neutraalsust ja rahulikku koostööd kõikide rahvaste, kes tunnistavad ja ellu viia ühised eesmärgid ja

 
Et me ei Sävähtää alates võitleb kohutamata õhutada inimesi Malta ja Gozo, et saavutada neid püha eesmärkidega.

 

Tõendina meie tugevat tahet, oleme esitanud selle Pidulikku deklaratsiooni, et Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ja neid lugupidavalt esitanud peasekretäri arhiivi see samuti edastab selle kõikidele liikmesriikidele.

  
Samuti oleme esitanud selle Pidulikku deklaratsiooni, et kõik liikmesriigid Euroopa Liidu ja kõik liikmed Euroopa Parlamendi lootuses, et see panna neilt tunde kahetsus kahju eest, mis annekteerimist Malta Euroopa Liidu tekitades kohta rahvas Malta ja Gozo.

 

Vaba ja Neutral ületamiseks võtab Malta

 

Esmaspäev 29 Märts, 2004.

<< Tagasi <<

 

e-mail: cnimalta at yahoo.co.uk 

 

Täname, et külastasite meie veebilehte

 

Toeta meie võitlust iseseisvuse ja vabaduse

 

Kas soovid aidata meil taastada meie iseseisvust ja vabadust?
Kui jah, aitab
CNI  oma töö nii, et enamik inimesi tahaks lahti saada Euroopa Liidu reegel.
Hakka
CNI liige saates 5 € koos käesoleva taotlusvormi,
Financial Secretary
CNI,
60A
Strait
Street
Valletta
 
Nimi ................................................. ......
Aadress ................................................. ...
ID-kaardi number ................................................
 
Tänan teid abi eest

 

Vaba ja Neutral ületamiseks võtab Malta